Це важливо знати

ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗДО

Шановні батьки, будь ласка, виконуйте наступні дії:

1.      Просимо Вас дуже уважно поставитися  до вибору дошкільного навчального закладу (ДНЗ) для Вашої дитини.

2.      Якщо Ви не визначилися з вибором ДНЗ, то перейдіть на Карту ДНЗ.

3.      Якщо Ви правильно виконали всі дії, то на вказану Вами адресу електронної пошти надійде повідомлення з індивідуальним кодом Вашої заяви.

4.      Відповідно до порядку реєстрації заявник зобов’язаний протягом 30 календарних днів з дати реєстрації дитини в електронному реєстрі надати в ДНЗ документи, які підтверджують відомості, вказані в заяві.

5.      Переконливо просимо Вас вказувати достовірну інформацію. Якщо при влаштуванні дитини в ДНЗ інформація в Вашій заяві не буде відповідати оригіналу документів, то Ваша заява буде анульована.

ВІСТІ З ВІЙСЬККОМАТУ

 
КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ   ДОДАТОК 1ДОДАТОК 2

 

 

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОБОРОНИ ІМЕНІ  ІВАНА ЧЕРНЯХОВСЬКОГО                                                           ЧАСТИНА 1ЧАСТИНА 2

 

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ІНСТИТУТУ ВМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Школа - простір протидії насильства

  13 лютого 2019 року на базі Міжгірської СЗОШ ім.А.Волошина І-ІІІ ст.з поглибленим вивченням окремих предметів було проведено нараду на тему «Організація роботи у закладах освіти з питань протидії домашньому насильству та булінгу». На нараді були присутні психологи, соціальні педагоги освітніх закладів району, начальник відділу у справах сім’ї та молоді  Горова Т.Ф., начальник служби у справах дітей Томаш А.В.,завідувач РМК відділу освіти Чепара Н.М. та методисти відділу освіти  Рябець Т.М та Магдич М.І., директор ІРЦ Пряха О. В.

    На нараді було складено подальший план дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству та булінгу у дитячому середовищі, обговорено зміни до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню) та організацію роботи практичного психолога та соціального педагога з постраждалими дітьми.

     Горова Т.Ф. навела дані статистики щодо кількості дітей, які потерпають від фізичного чи морального насильства, звернула увагу на провідну роль педагогів, шкільних психологів та соціальних педагогів у боротьбі з проявами насильства і наголосила, що тільки спільними зусиллями можна подолати ці негативні явища.

     Томаш А.В. детальніше розповів про новий закон, спрямований на протидію булінгу, що був ухвалений Верховною Радою 17 грудня 2018 року та шляхи і способи розв’язання цієї проблеми.

     Профілактика насильства, зокрема булінгу – це одне з головних завдань роботи шкільного психолога. Психологи обговорили  подальші першочергові кроки, насамперед роботу з батьками.