1 ЧЕРВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

    Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

   Неймовірне свято для дітей, вже традиційно,  відбулося на стадіоні «Авангард» за участі педагогічного та учнівського колективів  Міжгірського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1,  жителів та гостей селища.

    Гостями свята були  селищний голова Міжгірської територіальної громади Щур В.М., заступник селищного голови Вощепинець Г.Ф., начальник відділу освіти, сім’ї, молоді , спорту і культури Олексієнко Н.С., військовий комісар Міжгірського РТЦК  Жуков І.О., інспекторка  ювенальної превенції Хустського районного управління поліції  Ю.Стець, заступник нач.частини ДП РЧ-4 ГУ ДСНС Теслевич В.І.

     З нагоди свята  селищний  голова Щур Василь Михайлович привітав із  Міжнародним Днем захисту дітей та побажав міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок. Закликав усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

     Військовий комісар Міжгірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Ігор Жуков наголосив, що День захисту дітей – це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими та щасливими, вчилися і займалися улюбленою справою під мирним українським  небом. Побажав їм щасливих, веселих і безпечних літніх канікул!

Звернулася до присутніх інспекторка ювенальної превенції Хустського районного управління поліції лейтенант Юлія Стець, яка привітала дітей зі святом і побажала усім зростати здоровими, сильними, розумними та сміливими. Усім присутнім та гостям  зичила  гарного настрою, процвітання та миру!  

     Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті «Буде мир і будем ми!», де дітки змогли  проявити свої творчі здібності. Оцінювати суворо такі творіння організатори конкурсу не бралися, адже запал в очах та радісні посмішки на обличчях дітей і їх батьків – ось найбільша нагорода.

     Вчителі  фізичної культури Василевський М.В., Фурдь І.І. провели захоплюючі спортивні естафети, рухливі ігри, змагання серед учнів 5-их класів. Переможців та учасників нагороджено грамотами. Дурунда Т.М. провела танцювальний флешмоб,  до якого долучилися не тільки діти, а і всі присутні. Особливе зацікавлення у дітей було від розповіді пожежників про їхню роботу та  демонстрації  роботи пожежної машини. Школярі спілкувалися з представниками поліції  і мали змогу дізнатися багато нового про їх службу. Незабутні враження учні отримали від бесіди  з учасником  АТО  Пулей В.В., представниками  військомату, волонтером Валерієм Поповичем. Учні дізналися про умови життя військових, спеціальне спорядження, види зброї, допомогу волонтерів, про солдатську єдність та братство. Розповідь була пронизана любов'ю до України та рідного краю.

    По завершенню дійства діти отримали смачний солодкий подарунок, який організовано виконавчим   комітетом  Міжгірської селищної ради.

    Заключним акордом свята став музичний флешмоб, який провели учениці 10-Б класу  Баран М. та Іванина К. Весь цей час на стадіоні «Авангард» панувала атмосфера свята та радості. Наші діти – це найдорожче , що у нас є!