16 днів проти насильства

      25 листопада 2021 року відділом освіти, сім’ї, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Міжгірської селищної ради проведено  «круглий стіл»  в рамках Всеукраїнської  кампанії  «16 днів проти насильства» за участі практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти.  

      Практичний психолог центру розвитку особистості «Крок за кроком» Анелія Болехан виступила з презентацію, присвяченою Міжнародному дню боротьби з насильством щодо жінок.

       Начальник служби у справах дітей Міжгірської селищної ради  Юлія Пискач розповіла про те, що в Закарпатській області функціонують  заклади для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах або зазнали домашнього насильства: будинок матері і дитини, будинок дитини (вікова категорія до 3 років), обласний притулок для дітей (7-17 років), центр соціально-психологічної реабілітації. У цих закладах діти можуть перебувати певний термін.

      Інспектор сектору ювенальної превенції ВП Хустського РУП ГУПН в Закарпатській області лейтенант поліції Юлія Стець наголосила, що проблема насильства є актуальною в Міжгірській ТГ.  Відповідними службами докладається максимум зусиль щодо запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

       На жаль, діти часто стають свідками або ж самі потерпають від домашнього насильства. Тож якщо ви стали жертвою чи очевидцем насильства - не мовчіть, телефонуйте на 102!