30-річчя Незалежності України та День Державного прапора

     Заклади загальної середньої освіти Міжгірської територіальної громади спільно з громадськістю долучилися до проведення у селищі урочистих заходів з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці незалежності України, адже впродовж 30 років це свято передає дух патріотизму, любові та гордості за свою націю, яка, щоб отримати незалежність, пройшла великі випробування.

    В урочистостях з нагоди 30-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України взяли участь керівні особи Міжгірської ОТГ та представники громад, що входять до її складу, учнівська молодь, працівники державних установ та гості селища. Урочистості супроводжувалися зворушливими українськими піснями у виконанні дитячого вокального дуету та камерного хору Міжгірської ДМШ, учнів ЗЗСО І-ІІІ ст № 1 та учнів ЗЗСО І-ІІІ ст. ім А. Волошина.  Тематичні виставки продемонстрували працівники бібліотеки для дорослих та дитячої бібліотеки ім. В. С. Гренджі-Донського.   «З Україною у серці» - під таким гаслом було проведено бібліотечний флешмоб. Відеоролик «Ми України славні діти» було організовано вихованцями та педагогами Центру позашкільної освіти.

     Напередодні свята Дня Незалежності відбулося сходження на одну з найвищих вершин Міжгірщини г. Кам’янка, де було розгорнуто Державний Прапор України.