6 грудня - ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

      ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ — ЦЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ ТИХ, ХТО НИНІ ЗАХИЩАЄ ТЕРИТОРІЮ НАШОЇ КРАЇНИ, ЗАБЕЗПЕЧУЄ ОБОРОНОСПРОМОЖНІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ. 
      Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці.
      З нагоди відзначення 31-ї річниці Збройних cил України у закладах освіти Міжгірської територіальної громади педагоги разом з учнями проводили різні інтерактивні, інформаційні, освітні, спортивні та виховні заходи, бесіди, виховні години, зустрічі з воїнами, конференції, круглі столи, книжкові виставки, акції, малювали та виготовляли листівки для наших воїнів, влаштовували виставки дитячих малюнків та творчих робіт.
       Напередодні свята до деяких  закладів  освіти  завітали воїни з передової, які щиро й відверто, з великою гордістю розповідали учням про службу, про участь у бойових діях, про величезну відповідальність наших воїнів перед країною. Старшокласники з захопленням слухали, співпереживали і пишалися!
      У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна слава героям!
       Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю!
         Слава Україні!
         Слава Збройним Силам!