8 травня - День пам'яті та примирення

« Ніхто не забутий…На попіл ніхто не згорів!

      Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть…»

      8-9 травня Україна традиційно відзначає День пам’яті та примирення,  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У  всіх закладах загальної середньої освіти були  проведені   уроки  пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління», на яких висвітлили  події Другої світової  війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни, бібліотечні години «Вони йшли на смерть за Батьківщину», під час яких учні та педагоги розповідали про важкі часи війни,  незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про  нелегке життя в тилу. Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, учні, педагоги,  вшановували хвилиною мовчання.

    У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

     8 травня 2019 р. у  Міжгірській  РДА за участі учнів Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено круглий стіл, присвячений Дню пам’яті  та примирення, Дню перемоги над нацизмом.