День Гідності та Свободи

     21 листопада, відповідно до Указу Президента України Про день Гідності та Свободи від 13.11.2014 року №872/2014, в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

    З метою належного вшанування громадського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які захищають незалежність нашої держави в читальній залі  Міжгірської центральної бібліотеки  та закладах загальної середньої освіти пройшли години історичної пам'яті "Ти чуєш брате, Україна плаче!". Учасники  заходу  згадали та вшанували хвилиною мовчання пам'ять героїв Небесної Сотні та героїв-земляків, які загинули, захищаючи країну від російської агресії. Ці мужні хлопці будуть вічно жити в нашій пам'яті. Ми не маємо права їх забути!

     Подіям Революції Гідності було присвячено і бібліографічний огляд  книжкових виставок  "Україна Гідність Свобода», де представлено  найновіші видання, що відображують надзвичайно важливий період України, який став епохальним кроком до зміни свідомості української нації.