День пам'яті та примирення

Ніхто не забутий , ніщо не забуте!

Через віки, через роки – пам’ятайте!

Про тих, хто вже не прийде ніколи –

Пам’ятайте !

Вічна всім пам'ять, вічна слава!

                                                                           

       У читальному залі центральної бібліотеки проведено захід,  присвячений відзначенню  Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні.

    У зібранні взяли участь: керівники Міжгірської селищної ради, представники громадських організацій та відділу освіти, учасники бойових дій.

    У читальному залі дитячої бібліотеки імені В.С. Гренджі – Донського розміщено книжково – ілюстративну  виставку «Перемога  в серцях поколінь».  Всі присутні  переглянули  відеофільм «Пам’ятаємо, перемагаємо!».  Учасники зібрання вшанували  хвилиною мовчання  пам'ять загиблих у  Другій світовій   війні.

        З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, у ЗЗСО було проведенно ряд заходів. Протягом тижня відбулися уроки мужності, години спілкування та бесіди  в 1-11 класах, книжкова виставка та виготовлення учнями  квітки маку, практична конференція (вчителі історії) та перегляд відео «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо», організовано демонстрацію слайд-шоу «Відома і невідома Друга світова війна».

         Учні Міжгірського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 разом зі своїм наставником напередодні 8 травня 2021 року привітали ветерана Марюнича Василя Дмитровича, якому незабаром виповниться 98 років, з Днем пам’яті та примирення і з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми зичимо ветерану міцного здоров’я та  довгих років життя.

     Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну. Віримо, що наша пам’ять про них слугуватиме запорукою того, що подібна трагедія більше не повториться у світовій історії.