День толоки

01 квітня 2017 року  проведено роботи з благоустрою шкільних та прилеглих до них територій. Приведено в належний санітарний стан рекреації, спортивні майданчики, відремонтовано огорожі, впорядковано квітники, висаджено дерева, кущі на територіях населених пунктів. Активними учасниками акцій “За чисте довкілля”  були учні всіх 36-ти загальноосвітніх навчальних закладів району, РЦПО Міжгірської районної ради, ДЮСШ, Колочавського МНВК. Значний обсяг робіт з очищення придорожних смуг провели старшокласники, педагогічні колективи, техперсонал.  Під час  суботника учні виконували роботи з благоустрою території біля пам’ятних знаків, озеленювали їх. Всього висаджено школярами району  292 саджанці дерев та 368 кущів.  Приведено  в належний санітарний стан територію біля пам’ятного Хреста в урочищі Тішня, який встановлено на місці загибелі Січових стрільців. Працівники Келечинського НВК впорядкували територію біля пам’ятного знака Августину Волошину та на місці поховання його батька.

        Активну участь у дні довкілля прийняли працівники відділу освіти, було виконано роботи  з очищення від сміття придорожніх смуг за межами смт. Міжгір’я в напрямку  населеного пункту с. Стригальні. В ході акцій з благоустрою населених пунктів  проводилась  також агітаційно-пропагандистська робота, в процесі якої з учнями проводились класні години, усні журнали, виступи агітбригад, розсилались листівки громадянам, в яких звучали  заклики бережливого ставлення до навколишнього середовища.

         Надалі роботи щодо впорядкування прибережних смуг,  прилеглих територій будуть продовжуватися, учні шкіл будуть брати участь у наведенні порядку в зонах відпочинку,  на кладовищах, обробляти могили одиноких громадян.