Юні шашкісти «Верховини » завоювали Кубок області та бронзові нагороди

    8 травня,  на базі В.Бичківського професійного ліцею в Рахівському районі відбулися фінальні змагання особисто-командного чемпіонату Закарпатської області з класичних шашок – 64  серед школярів та школярок за віковими групами 8 років, 10 років, до 13 років та до 18 років.

   Юні шашкісти збірної команди «Верховина» від Міжгірської селищної територіальної громади в загальнокомандному підсумку  завоювали  кубок області та бронзові медалі. Наші  шашкісти поступилися тільки команді з Іршавщини та господарям   змагань – команді  В.Бичківського  професійного ліцею.

     В особистому заліку вдало виступили Сирохман Даниїл (юнаки до 13 років), Романюк Владислав, Пилип Олександр (юнаки 8 років), Маслей Максим (юнаки 10 років), Цендра Віталіна (дівчата до 13 років).

     В загальнокомандну скарбничку найбільший внесок також внесли Шовак Євген, Рубець Юрій, Сухан Любомир та Маркович Павло (юнаки 8 років), Сербайло Діана та Югас Соломія (дівчата 8 років), Шуберт Меланія (дівчата 10 років), Карпович Настя (дівчата до 18 років), Галай Олександр (юнаки до 18 років).

     Награвшись в шашки досхочу, збагативши свої знання та вміння гри, знайшовши багато нових друзів, юні школярі - шашкісти  в хорошому настрої поверталися додому в цілому задоволені поїздкою.

       На  фото – команда  «Верховина» - бронзовий   призер 2021 року чемпіонату області з класичних шашок – 64 серед школярів.

                                                                                  Плець Михайло  - тренер команди «Верховина»