Літня оздоровча кампанія - 2021

    У всіх  закладах загальної середньої освіти Міжгірської  селищної територіальної громади  з 4 по 17 червня 2021 року  діяли пришкільні літні мовні табори. Під керівництвом учителів були створені комфортні умови для  заохочення учнів до вивчення англійської та німецької мов. Кожного дня проводились  заняття з метою підвищити рівень володіння іноземними мовами, удосконалити усне мовлення, поєднуючи цікаве навчання з відпочинком.

  Організовуючи дозвілля учнів було проведено: музичні флешмоби,  різні навчальні та ігрові конкурси, екскурсії. Із великим задоволенням, діти брали участь у заняттях з  іноземних мов. Завершальний день у мовних таборах особливо запам’ятається учням. Для них було організовано КВЕСТИ «Творчий марафон», де школярі об’єднувались в команди. Кожна із  сформованих команд мала подолати 7 локацій із спецзавданнями. На маршруті були такі станції як «Спорт», «Психологічна», «Мистецька», «Книжкова», «Музична», «Інформатична», «Здоров’я». Пройшовши кожну локацію, команда отримувала кольорові кульки, які об’єднала у «Веселкову квітку». Після КВЕСТУ була проведена музична руханка!

    З-поміж навчально-пізнавальних  занять для  вихованців таборів були організовані екскурсії.

  Пришкільні літні мовні табори дали можливість дітям удосконалювати знання з англійської  та німецької  мов у цікавій формі, весело провести час разом з друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому. У серцях школярів незабутні враження та  позитивні емоції.