Олімпійський тиждень 2021

    З 09 вересня у закладах  загальної середньої освіти  Міжгірської ТГ  стартував Олімпійський тиждень. Майже всі учні  стали учасниками заходів, в яких можна було не тільки рухатися і грати з м’ячем, а ще дізнатися багато цікавого з історії виникнення Олімпійських ігор, пограти в свою улюблену спортивну гру: футбол, баскетбол, волейбол, теніс та поцікавитися  звідки ж вона взялася, і як в неї грали сто років тому. Подивитися презентацію та зрозуміти, що наша з вами країна багата Олімпійськими чемпіонами.  

     У   Міжгірський  ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.А.Волошина  17 вересня до 10 - А класу на Олімпійський урок завітали гості. З привітальними словами до учнів звернувся  директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи "Спартак" із зимових видів спорту Кость Іван Дмитрович. Він дав зрозуміти всім присутнім, що заняття спортом та фізичною культурою - ЦЕ І Є ЖИТТЯ. До речі,  саме зараз, сказав Іван Дмитрович виступає на чемпіонаті України Мурач Євгенія, за яку вболіваємо.

    Може і не багато, але з цікавістю учні проводили час. Сподіваємось, що саме ці хвилини стали комусь поштовхом для того,  щоб зайнятися  спортом. А в майбутньому стати Олімпійським чемпіоном і прославляти нашу Україну.