Районне свято до Дня працівників освіти

     Щорічно в першу неділю жовтня в нашій країні відзначається День працівників освіти.   4 жовтня 2019 року в приміщенні  райдержадміністрації відбулися урочисті заходи для освітян району.

   Привітати працівників освітньої галузі прийшли керівники району: голова райдержадміністрації Василь Юрик та заступник голови райдержадміністрації Ганна   Вощепинець, селищний голова Віталій Цімбота, які відзначили вагому роль вчителя у вихованні підростаючого покоління, подякували педагогам району за високе служіння обраній справі, відданість професії, мудрість і терпіння, за натхненну працю на благо рідного краю і всієї України.

     Щирі вітання пролунали від начальника відділу освіти райдержадміністрації  Надії Олексієнко, яка побажала  учителям міцного здоров’я, щастя, добра, фінансового достатку і процвітання, а також відмітила кращих з кращих працівників освітньої ниви. 

     Цього дня вчителів, педагогічні колективи району за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти та з нагоди свята було нагороджено подяками Міністерства освіти і науки, грамотами облдержадміністрації, районної ради та  райдержадміністрації, відділу освіти.
     Окрасою свята стали вокальні та хореографічні композиції від юних талановитих артистів, що представляли навчальні заклади району.

    Праця педагога в школі, в дошкільній чи позашкільній установі непроста – це вічний неспокій, пошук істини, клопітка праця, емоційні підйоми та гіркі розчарування. Це не просто професія, а покликання душі та спосіб життя. Адже від кожного педагога залежить яким буде життя завтра, якою стане Україна в майбутньому.