Сучасній школі-сучасні кабінети

Сучасній школі-сучасні кабінети

 Відповідно до  Урядової  Програми  «Спроможна школа – для кращих результатів» та з метою створення нового освітнього простору в Міжгірському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Августина Волошина Міжгірської селищної ради втілено проєкт «Сучасній школі-сучасні кабінети для реалізації компетентнісного підходу у вивченні природо-математичних наук».   У рамках цього проєкту в  освітньому  закладі   облаштовано сучасні кабінети хімії, біології та  комп’ютерний клас на суму понад 1,2 млн. гривень.

 Реалізація таких проєктів дає  можливість підвищувати якість навчання шляхом надання учителям технічної бази з сучасними інтерактивними приладами, програмним забезпеченням та електронними освітніми ресурсами, не обмежує  учителя готовими зразками, а розкриває широке поле для випробування різних методик та авторського підходу в проведенні уроків, дозволяє створити комфортне освітнє середовище, що є особливо актуальним у процесі реформування системи освіти.

Урядова програма «Спроможна школа для кращих результатів» і кошти, виділені на неї, допоможуть школі стати більш безпечною і комфортною для всіх учасників освітнього процесу.