У МІЖГІРСЬКІЙ ТГ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА 31-у РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

    В урочистих заходах з нагоди державних свят взяли участь керівництво та колектив Міжгірської селищної ради, представники ДСНС, поліції, військові, освітяни, учнівська молодь та громадськість. Присутні хвилиною мовчання вшанували героїв, які віддали життя, захищаючи незалежність України, а до каплиці Героям Небесної Сотні, на могили героїв-земляків О. Ігнатишина та Я. Пойди були покладені корзини з квітами.
   Слова вдячності воїнам Збройних сил України, волонтерам та всім, хто працює задля спільної перемоги над ворогом, висловив Міжгірський селищний голова Василь Щур. Привітав з державними святами, які цього року відзначаються по-особливому, з відчуттям гордості за нашу державу, побажав віри в перемогу над агресором депутат обласної ради, голова волонтерського руху Міжгір'я Василь Юрик.
    За високу громадянську позицію, мужність, героїзм, захист суверенітету та територіальної цілісності країни з нагоди державних свят Почеснy грамоту Закарпатської облради керівник Міжгірської громади Василь Щур вручив військовослужбовцю Івану Пожару, відзнаки від Закарпатської ОВА отримали громадські активісти, волонтери, які вже неодноразово доставляли все необхідне для наших воїнів-земляків у регіони ведення військових дій, Іван Шанта, Василь Болехан та Василь Бундзяк.
Змістовну концертну програму та флешмоб на патріотичну тематику представили учні Міжгірських ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 та ім. А. Волошина, а також ансамбль Міжгірської ДМШ.
    Ми боремось за те, чому нема ціни у світі – за Батьківщину. І обов’язково переможемо, бо такої мужньої та волелюбної нації, як українці, немає ніде!