Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

    3 жовтня 2019 року в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” привітали з професійним святом  понад 50 тисяч працюючих освітян краю. Відзначено нагородами кращих педагогів області. Серед запрошених була делегація  працівників освіти нашого району.

     Свято відкрила Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, яка акцентувала увагу присутніх на пріоритетах, визначених Міністерством освіти і науки України на найближчі роки. Директор наголосила, що робота кожного педагога спрямована на реалізацію головного завдання освітньої галузі – навчання і виховання кожної одної дитини. І за свою відповідальну повсякденну працю кожен педагог заслуговує на гідну оцінку результатів своєї роботи та найщиріші слова подяки від своїх вихованців.

    Заступник голови обласної державної адміністрації Ольга Травіна привітала присутніх з святом, побажала всім здоров’я, наснаги, терпіння, благополуччя та добробуту в сім’ях, успіху в нелегкій справі навчання і виховання майбутнього покоління Української держави.

      Починаючи з 2008 року, результати праці вчителів напередодні Дня працівників освіти традиційно відзначено обласною педагогічною премією імені Августина Волошина.

     Приємним було те, що обласну педагогічну премію імені Августина Волошина, розмір якої становить 10 тисяч гривень, отримав педагог нашого краю Гавриль Іван Юрійович, учитель фізичної культури Негровецького НВК „загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів – ДНЗ” ім. Василя Росохи Міжгірської районної ради.

      Не залишили байдужими нікого яскраві концертні  номери вихованців „ПАДІЮНу”.

   На знак шани і поваги кожен із учасників отримав вітальну листівку до Дня працівників освіти та слова подяки.

с