ВІДКРИТТЯ СТАЦІОНАРНОЇ ГРУПИ В ПОДОБОВЕЦЬКОМУ НВК І-ІІ СТУПЕНІВ

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом на якому будується вся система освіти.
          Напередодні Нового року в  Подобовецькому  НВК І-ІІ ст.. було відкрито дитячий садочок, під символічно назвою « Веселка». Цій урочистій події посприяли представники районної  влади: начальник відділу освіти Міжгірської РДА Олексієнко Н.С. та голова районної ради Щур В.М. Зокрема Надія Степанівна Олексієнко, привітавши всіх присутніх з такою гарною подією, подарувала майбутнім вихованцям дитсадочка цікаві та розвивальні ігри.
          Велику фінансову підтримку надав голова сільської ради Готра В.В, який неодноразово відвідував навчальний заклад в процесі підготовки до урочистого відкриття.
          Для того, щоб маленькі вихованці почували себе комфортно, громада села підключилася до ремонтних робіт.
Хочемо окремо подякувати батькам, педагогічним працівникам , техпрацівникам та депутату сільської ради Сеньку В.І,який  також надав фінансову допомогу.
       Громада села вдячна за великі зусилля,які приклав Леонід Леонідович Лозан, директор Подобовецького НВК, до відкриття садочка. Саме завдяки його  працелюбності,наполегливості,організаторським здібностям , принциповості та бажанню покращити якість освіти у громаді було відкрито цей чудовий заклад.
Батьки задоволені, а в дитячих очах  сяють радісні вогники,адже вони отримали свій « веселковий дім», де  будуть навчатися, виховуватися і спілкуватися з своїми однолітками та успішно готуватися до навчання  в школі.
          Віра Михайлівна Млавець,  вчитель української мови та літератури Подобовецького НВК І –ІІ ст.