Всеукраїнський тиждень права «У вирі правової інформації»

     Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Проведення Тижня започатковано Указом Президента України від 8 грудня 2008 року.

  Сьогодні за ініціативи центральної бібліотеки відбулася зустріч з спеціалістом юристом - консультантом Міжгірської ОТГ Вікторією Василівною Печкан «У вирі правової інформації», в рамках Всеукраїнського тижня права.

   Присутнім учням 9 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІст. (кл. кер.Наталія Бобонич, бібліотекар Наталія Фляшко) було цікаво і корисно дізнатися про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України та Декларації ООН про права дитини, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки, зрозуміти як захищати свої права та куди звертатися в разі потреби.

  Про те, як діяти і захистити себе в ситуації що склалася, представлені матеріали на виставці-рекомендації «Знай права – виконуй обов'язки» організованій в бібліотеці.

   Виховувати повагу до законів держави законослухняних громадян допомогає «Подорож по правовим лабіринтам» та правові бесіди на тему «Закон і ми», на які ми вас звапрошуємо до нас.

  Тематика проведених в рамках Тижня заходів сприяє підвищенню рівня правової культури читачів бібліотеки, інформованості молоді про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту.