Всеукраїнський Тиждень з протидії булінгу

    З метою забезпечення прав, свобод та інтересів молоді, формування у здобувачів освіти здатності протистояти булінгу, навичок ненасильницької поведінки, побудови конструктивного діалогу, створення особистої мирної стратегії поведінки в конфлікті, запобігання насильству в учнівському середовищі, з 27 вересня по 1 жовтня пройшов Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. 

    У всіх закладах освіти Міжгірської територіальної громади відбулися різноманітні правопросвітницькі заходи. Практичні психологи, соціальні педагоги та класні керівники закладів загальної середньої освіти провели з учнями  години спілкування, бесіди з протидії булінгу, виготовили та розповсюдили серед учнів буклети «Все про булінг», «STOP BULLYING», «Вирішення конфліктів мирним шляхом», «Як уберегти себе від насильства» та закладками "Як вберегтися від булінгу".

   Цікавою для учнів була зустріч з інспектором ювенальної превенції Юлією Стець та головним спеціалістом відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту та культури з питань протидії насильству Вікторією Фулиткою.