Засідання Школи заступника директора

18  грудня  2018 року на базі Майданської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено засідання Школи заступника директора на тему «Нестандартні форми методичної роботи в закладі загальної середньої освіти».

     Засідання розпочалося з ознайомлення з планом роботи, презентацією закладу, у ході якої представлено життя школи, здійснено  порівняльний аналіз роботи школи за попередні роки.

   Далі відбувся методичний ринг «Знай, вивчай, упроваджуй!», проведений заступником директора з навчально-виховної роботи закладу освіти Унгулом І.В., у якому брали участь три групи педагогічних працівників: учителі-оптимісти, учителі-песимісти, учителі-реалісти. Упродовж чотирьох раундів методичного рингу («Колесо життя», «Диво-дивне», «Феномен джмеля», «Творчий») члени груп намагалися довести свою точку зору з приводу представлених їм ситуативних  завдань та наголосити на  важливості  індивідуального підходу до кожного учня, віднайти  позитивні якості  в оптимістів, песимістів і реалістів для вирішення будь-якої проблеми.  Під час виконання командами завдань практичний психолог освітнього закладу Беля М.Д. провела тренінгові заняття з присутніми, а саме: текст з підтекстом, тест на психічну та фізичну втому (зорова ілюзія), вправу «Казковий вернісаж».  Як підсумок – демонстрація відеоролика «Сучасний учитель. Який він?».

    Родзинкою засідання Школи заступника директора стало практичне заняття «Використання сучасних технологій на уроках». Присутні, під’єднавщись до мережі Інтернет через особистий смартфон, мали можливість попрацювати на ігровій платформі «Kahoot».

    На завершення засідання Школи заступника прозвучали музичні вітання від учнівського колективу для всіх присутніх до свята Миколая у вигляді вокально-хореографічних композицій.

 

ПЛАН  РОБОТИ ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА