2018

НАКАЗ "Про План заходів з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, які проводитимуться в галузі освіти району відповідно до Стратегії  національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки",  ДОДАТОК

 

 

 

ПЕРЕМОЖЦІ РАЙОННОГО КОНКУРСУ "ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ: історія та сьогодення" - усчасники обласного свята до Дня Збройних сил України

 

   1 грудня 2018 року, напередодні Дня Збройних сил України,  у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”  відбулося обласне свято за підсумками конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення». У зазначеному заході взяли участь учні закладів загальної середньої освіти району – переможці  ІІ (районного)  етапу цього конкурсу в кожній з чотирьох номінацій:  «Лист», «Вірш», «Малюнок», «Фоторобота». 

 

    Переможців  обласного  конкурсу нагороджено цінними подарунками – годинники   як нагадування про цінність кожної хвилини життя, кожної миті для творчості і добрих справ. Серед цьогорічних переможців у номінації «Лист» і учениця 9 класу Розтоківського НВК І-ІІ ступенів Мельничок Іванна.

     

 

 

   

 

 

НАКАЗ  "Про підсумки  районного конкурсу літературних творів, творів образотворчого  мистецтва  та 

 

 

 НАКАЗ  "Про проведення у 2018 році районного конкурсу літературних творів, творів образотворчого   мистецтва   та

фоторобіт  на  тему  «Захисники України: історія та сьогодення» 

 

 

 

НЕГРОВЕЦЬКИЙ НВК І-ІІІ ступенів імені Василя Росохи 

        “ДЖУРА”    ОБ’ЄДНУЄ

      У період осінніх канікул, з 2 по 4 листопада,  на територіїї Буштинського  ліцею відбулися навчально-тренувальні збори в рамках підготовки до І етапу  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), у яких брали участь два рої “Тиса”й “Козаки”  Буштинського ліцею й Буштинської ЗОШ І-ІІІ ст. та рій “Патріот” Негровецького НВК І-ІІІ ступенів ім. Василя Росохи. Дружні стосунки між членами цих роїв започаткувалися в 2016-2017 н.р. під час обласного  етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

     Ініціатором проведення навчально-тренувальних зборів стала Орсаг О.І., директор Буштинського ліцею. У Негровецькому НВК І-ІІІ ст. Ім. В.Росохи підтримано дану ініціативу й намічено маршрут подорожі.. Тереблянське водосховище - це перша зупинка на шляху до  Буштина. Керівник рою “Патріот” Гавриль І.Ю. розповів учням, як і коли побудовано найбільший  об’єкт  на території Закарпаття. Було наголошено й на екологічній проблемі. Іван Юрійович розповів учням, як правильно утилізовувати пластикові  пляшки, щоб уникнути забруднення водойм.

     Другий день зборів розпочався  урочистим відкриттям навчально-тренувальних зборів. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять полеглих учасників АТО.

    Орсаг О.І., директор Буштинського ліцею,  відзначила, що такі заходи націлені на те, щоб учні ще більше здружилися, отримали позитивні емоції та продемонстрували свої навички та вміння. Ольга Іванівна ознайомила присутніх із програмою навчально-тренувальних зборів.

Родзинкою свята був показовий виступ призера чемпіонату світу з воркаут-рекордів Попович Неоніли - учениці 4-А класу Негровецького НВК І-ІІІ ступенів ім. В.Росохи.

     Під час змагань кожен рій продемонстрував свої здібності, уміння й навички.  На підсумковій лінійці всі учасники навчань були відзначені грамотами.

      Третього дня, повертаючись додому, учні Негровецького НВК І-ІІІ ст. Ім. В.Росохи побували в Хустському замку. Тут школярі довідалися про його історію, почули легенду про знищення цієї ісоричної пам’ятки й офіційну версію. Учні зупинилися й біля пам’ятника карпатським січовикам. Іван Юрійович розповідав про Хуст як столицю Карпатської України, про першого президента Августина Волошина.

     Рій “Патріот” вдячний за теплий прийом та гостинність директору  Буштинського ліцею Орсаг О.І. та керівнику рою “Тиса” Гичко З.М.

 

                             

 

 

БУДЬ ЗДОРОВИМ  -  ЖИВИ  ГІДНО!

      21  листопада  2018 р. в Негровецькому НВК І-ІІІ ст. ім. Василя Росохи проведено спортивний захід “БУДЬ ЗДОРОВИМ  -  ЖИВИ  ГІДНО”, приурочений Дню Гідності та Свободи. Захід популяризував  здоровий  спосіб  життя, сприяв запобіганню  негативних проявів у молодіжному середовищі. Свято  розпочато з лінійки, після якої Гавриль І.Ю. провів бесіду з учнями про значення занять спортом, дбайливе  ставлення до свого здоров’я. Потім відбулася спортивна частина заходу “Будь здоровим - живи гідно”, у якій учні мали змогу продемонструвати свої вміння та навички.

Для учнів 1-2-их класів проведено змагання “Хто гнучкіший?”, у якому переможцями сталиСідей Богдан  і  Вашкеба Ірина.

Серед учнів 3-4-их класів найкраще утримали  планку  Куруц Василь та Цюбик Марія. Переможцями з віджимання стали Попович Неоніла та Беля Андрій.

      Для учнів 5-6-их класів проведено змагання зі стрибків на скакалці, перемогли  Сідей Василь і Стець Лілія. Найбільше присіли Рошинець Домініка та Сметана Максим.

     У змаганнях «згинання-розгинання» серед 7-8-их класів перемогу здобула Сідей Мар’яна.

Найкращим з підняття гирі (16 кг) серед учнів 9-11-их класів виявився Ворон Андрій (10 кл.)

І переможці, і призери змагань були нагороджені грамотами.

 

            

 

 

 

МІЖГІРСЬКА СЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ АВГУСТИНА ВОЛОШИНА

       Учнівський та педагогічний колектив  Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ступенів імені Августина Волошина разом з представниками райдержадміністрації,  районної ради,  районного військового комісаріату біля могили загиблого учасника  АТО Олександра   Ігнатишина  14 жовтня 2018 року.

 

 

НЕГРОВЕЦЬКИЙ НВК І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ВАСИЛЯ РОСОХИ

      Урочисту лінійку до Дня захисника України, під час якої вшановано тих, хто причетний до високого звання захисника Вітчизни. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять Героїв Василя Росохи, Василя Пойди  та всіх Героїв України,  які загинули  під час виконанні священного обовʼязку в зоні АТО.  Квіти - знак пам’яті  й  пошани - лягають до підніжжя пам’ятника.

Тепло  запаленої  свічки  та  поминальний  дзвін  раз у раз  нагадають   про наших Героїв. Час летить, але гірка пам’ять ніколи не згасне,  вона ятрить   наші серця, вона омивається гіркими сльозами  матерів.

      Вощепинець Г.Ф., заступник голови Міжгірської районної державної адміністрації, Пулей В.В.,голова громадської організації учасників АТО Міжгірщини  “Скеля”, та група учасників бойових зіткнень на сході України  вшанували пам’ять полеглих героїв-земляків: поклали квіти до пам’ятника. Гості  поспілкувалися з учнями Негровецького НВК, а потім  разом із матерями загиблих  Оленою Василівною та Марією Іллівною,  з дирекцією школи  та членами рою “Патріот” побували на могилах Василя Росохи та Василя Пойди, де відбулися пранахиди. Гості висловили слова вдячності, пошани та підтримки  матерям і рідним Героїв.

    

 

 

СИНЕВИРСЬКА  ЗОШ  І-ІІІ СТУПЕНІВ

Памятати  означає шанувати та берегти.

    Будь сином своєї Вітчизни, глибоко відчуй свій зв'язок із рідною землею, по-синівськи стався до неї, поверни сторицею те, що отримав від неї.   К.Д.Ушинський

        Національно-патріотичне виховання – це не мода, не робота одного дня чи навіть року. Це провідна складова освітнього процесу сучасної школи, головною метою якої є набуття громадянами соціального досвіду, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування особистісних рис громадянина Української держави, фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної, інтелектуальної, правової, трудової, екологічної культури.

      У  Синевирській ЗОШ І-ІІІ ступенів  всю систему національно-патріотичних заходів виховання спрямовано на формування духовної особистості, на виховання учня як громадянина, патріота.

 

      12 жовтня в школі до Дня захисника України було організовано зустріч з матір’ю та сестрою Цімботи Сергія Михайловича, який загинув біля Авдіївки захищаючи рідну землю. На зустрічі були присутні Вощепинець Ганна Федорівна – заступник  голови Міжгірської райдержадміністрації та побратими загиблого.  Учні школи розповіли біографію загиблого односельця, продекламували вірш «І поділилася історія…». Після виховного заходу разом з побратимами відвідали могилу Цімботи  Сергія Михайловича.

 

 

          

 

 

 Н АКАЗ "Про   підсумки   ІІ (районного)  етапу  конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами»

 

 

 

      Рій "Патріот" Негровецького НВК І-ІІІ ст.ім.В.Росохи - активні учасники військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура). 

 Їх девіз: "Сміливість, оптимізм, завзятість - шлях до перемоги!"