Заходи на підтримку та розвиток учнівського самоврядування

Наш час вимагає присутності  лідерів у всіх сферах нашого життя заради досягнення успіху. Процес виявлення та підготовки людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно починається ще з шкільних років.  Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямованні на активну участь у громадському житті, молоді, яка має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером, має бажання використовувати свою енергію та здібності заради інших. Без сумніву,  чималу роль  у цьому відіграє шкільне самоврядування. Так, минулого тижня у приміщенні районного центру позашкільної освіти було організовано чергові збори лідерів районного учнівського самоврядування.

Для учасників школи лідерів завідувач відділу організаційно-масової роботи РЦПО Марина Курин провела навчання-практикум «Культура добросусідства: від співпраці до примирення в рамках проекту «Схід та Захід разом». Учасники заняття ознайомилися з темою добросусідства в процесі історичного розвитку; розглянули аспект добросусідства з правової точки зору. Учні активно працювали під час заняття, відстоювали свою точку зору, аргументуючи це прикладами з власного спілкування зі своїми сусідами.

Методист РЦПО Марина Гримут ознайомила представників районного учнівського самоврядування з наступними проектами, які рекомендовані до реалізації у 2017 році, а саме: «Майбутнє без насильства», «Патріотична хвиля», «Схід і Захід разом», «Рух лідерів», «Зробимо Україну чистою». У ході активної бесіди лідери вносили власні пропозиції щодо розроблення та оформлення вище зазначених проектів.

  

 

  

 

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ВИХОВНОЇ РОБОТИ В ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ У 2016-2017 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ